RealWear Thermal Camera Module (Navigator 500/520)
€450 excl. BTW
- Officiële distributeur van Titanskin
- Geschikt voor de Pico 4 (onderneming)
- Kan worden vastgezet met het Retractable systeem
- 1 jaar garantie
Productinformatie
De RealWear FLIR Thermal Camera is een aparte module voor de RealWear Navigator 500, die de standaard 48MP camera module vervangt door een dual-camera module met een 48MP camera en een thermische sensor. De RealWear FLIR Thermal Camera-module is ontwikkeld in samenwerking met Teledyne FLIR, ‘s werelds grootste fabrikant van infraroodproducten. De RealWear FLIR Thermal Camera is geschikt voor een groot aantal toepassingen, zoals elektrische inspecties, controle van motoren en pompen of diagnose van gebouwen.
Pros
- Handsfree warmtebeelden
- Problemen opsporen voordat ze een probleem worden
- Meerdere beeldmodussen
- IP 66 classificatie
- Dual Camera functionaliteit
- Compatibel met FLIR Thermal Studio
Cons
- Niet geschikt voor RealWear HMT-1
Stemgestuurde warmtebeeldtechniek
Ten eerste biedt de RealWear FLIR Thermal Camera gebruikers van de RealWear Navigator 500 toegang tot realtime warmtebeelden. De thermische beeldvorming is stemgestuurd, zodat frontlijnwerkers beide handen vrij hebben. Door frontlijnwerkers thermische beelden te geven, kunnen zij problemen ontdekken die voorheen niet met het blote oog te zien waren, zodat ze kunnen worden opgemerkt voordat ze een probleem worden.
Flexibele camerastanden
De RealWear FLIR Thermische Camera module biedt 5 cameramodi wanneer deze op de Navigator 500 is aangesloten. De eerste modus is de standaard cameramodus van het standaard Navigator 500-model. De tweede modus is een thermische beeldmodus, waarbij de infraroodcamera op de module wordt geactiveerd en gebruikt in plaats van de standaardcamera. De derde en vierde modus is een mengmodus waarbij de standaardcamera en de infraroodcamera over elkaar heen worden gelegd in een lage mengmodus of hoge mengmodus, afhankelijk van het belang van de thermische patronen voor uw situatie. De laatste modus is de MSX-modus, een gepatenteerde methode van FLIR Teledyne. Deze voegt details van zichtbaar licht toe aan het warmtebeeld. Dankzij al deze verschillende modi kan de module verschillende gebruikssituaties aan en kan deze op unieke wijze worden aangepast.
Compatibel met FLIR Thermal Studio
Tot slot is de RealWear FLIR Thermische Camera Module compatibel met de FLIR Thermal Studio Suite. De abonnementssoftware helpt gebruikers hun thermische beelden en video’s te beheren. Het biedt geavanceerde processingfuncties zoals Professionele Inspectierapporten waarmee meer dan 100 beelden kunnen worden gebruikt in aanpasbare sjablonen, overlays & formules. Door de thermische analyse te stroomlijnen met geavanceerde hulpmiddelen kunt u uw beelden en video’s opnemen, verwerken, analyseren en bewerken.
Product Specificaties
| Geschikt voor RealWear Navigator 500 | Thermische sensor | FLIR Lepton 3.5 | Tempratuur bereik | -20 to 400° C | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| Thermische beeldvorming | Thermische resolutie | 160x120 pixels | Visuele camera sensor | 48 MP sensor | ||
| Stem besturing | Frame rate | 8.7 Hz | Visuele Camera resolutie | 12 MP, 1080p 60fps video | ||
| FOV | 71° diagonaal | IP rating | IP66 | |||
| spectrumbereik | 8 to 14µm | Garantie | 1 jaar |

