ClickCease
countryLogo Business
  • Deskundig advies
  • Betaal op factuur
  • 9,3/10 beoordeling door klanten
  • Wereldwijde levering
  • Gratis proefservice

Waarom VR/AR software kopen bij VR Expert?

Waarom VR/AR software kopen bij VR Expert?

Het is ons doel om organisaties te helpen VR/AR oplossingen succesvol in te zetten. Elke VR/AR oplossing bestaat uiteindelijk uit twee componenten, Een VR/AR glas en de juiste software. Om het organisaties zo makkelijk mogelijk te maken bieden wij de mogelijkheid om de hardware en software op één plek aan te schaffen, wat een aantal voordelen heeft:

Lokale facturatie 

Door software aan te schaffen via VR Expert, voorzien wij u van facturatie in uw eigen munteenheid. Dit maakt facturatie eenvoudiger, neemt elk valutarisico weg en zorgt ervoor dat u geen onverwachte kosten of lasten moet dragen.

Korting op alle hardware en software bundelaankopen

Profiteer direct van ons nieuwste aanbod waarbij u bij aankoop van een VR of AR headset in combinatie met software een korting van 2,5% krijgt over de totaalprijs.

Geselecteerde software van een officiële reseller

VR Expert is een officiële reseller van alle oplossingen in ons portfolio. Wij selecteren de software op basis van onze jarenlange ervaring en hebben deze grondig getest. Dit zorgt er verder voor dat u de beste prijzen krijgt en contractuele zekerheid ondersteund door ons en de softwaremaker.

Experts die uw taal spreken

Ons team zal u van het begin tot het einde bijstaan. Ons team bestaat uit meer dan 15 experts die Duits, Nederlands, Engels en Frans beheersen en werken vanuit kantoren in Duitsland en Nederland. Dit stelt ons in staat om advies, training en ondersteuning te bieden in uw moedertaal. Wij werken met u samen in vergelijkbare tijdzones en bieden u lokale ondersteuning wanneer zich problemen voordoen.

Gratis proefperiodes

Wij bieden gratis proefperiodes aan om verschillende hardware en software in uw eigen omgeving te testen, met uw eigen personeel in echte scenario’s. Dit proces wordt begeleid door onze experts om ervoor te zorgen dat u uw business case kunt verifiëren. 

VR & AR hardware, software en dienstverlener op één plek

Wij bieden VR & AR hardware en software advies, installatie, ondersteuning en distributiediensten allemaal op één plek. Wij kunnen uw headset configureren en uw software installeren. We verzenden internationaal naar alle gewenste adressen en kunnen desgewenst de eerste lijn van ondersteuning zijn. Naast deze diensten bieden wij onze klanten ook een Knowledge Base, een centraal informatiepunt om aan de slag te gaan met de hardware en software.

Als u software wilt kopen bezoek dan de VR Software of AR Software pagina’s om de mogelijkheden te verkennen.

Cookie consent

Om de beste ervaring te bieden, gebruiken we technologieën zoals cookies. Door toestemming te geven voor deze cookies kunnen we gegevens verwerken, zoals welke pagina's op deze site worden bezocht. We gebruiken deze gegevens alleen voor onze eigen inzichten en maken geen gebruik van trackers van derden.

×
×

Winkelwagen